У Рівному працювали європейські архітектори

Опубліковано:

Заступник міського голови Рівного Ігор Кречкевич взяв участь у World Urban Forum, який проходив у Катовіце. Зустріч вже отримала практичне продовження. Зокрема, під час робочого візиту в Польщу він запросив до Рівного провідних фахівців у напрямку архітектури. Це архітектор з Нідерландів Fulco Treffers, який працює в 12N Urban Matters, архітектор, урбаніст, співзасновник Харківської школи архітектури Олег Дроздов, архітекторка, яка здобуває освіту в США Аліса Александрова.

Вони завітали до Рівного та зустрілися з головним архітектором Дмитром Котляровим та учасниками коаліції експертів з міського та регіонального планування Ro3kvit: Urban Coalition for Ukraine.

Ro3kvit бере активну участь у розробці методології для відбудови фізичної інфраструктури та урбанізованого середовища України. Урбаністична коаліція проводить власні дослідження та проектні напрацювання, а також співпрацює з державними органами та містами.

Як розповів Ігор Кречкевич, експерти Ro3kvit з головним архітектором Рівного Дмитром Котляровим та представниками Управління архітектури і Департаменту економічного розвитку обговорили можливі шляхи співпраці з нашою громадою в напрямку покращення містопланування, вирішення проблем урбанізації, адаптації до змін клімату, розвитку громади в цих напрямках.

За результатами зустрічі домовились про подальші кроки щодо напрацювання ефективних проектів, які реалізовуватимемо у нашій Рівненській міській територіальній громаді,” – наголосив Ігор Кречкевич.

Рівненська міська рада

Про Захід