У Рівному підліток розпилив балончик в обличчя продавчині: його знайшли

Опубліковано:

Інцидент стався вчора, 19 січня, близько 18 години на вулиці Гагаріна. Обох хлопців — 13-ти та 14-річного рівнян, оперативно встановили ювенальні поліцейські Рівненського районного управління поліції.

Подію зафіксувала камера відеоспостереження у закладі. З’ясувалось, що причиною такої поведінки підлітків став конфлікт із продавчинею через нібито неякісне надання послуг. Саме сюди для ремонту здавав свій мобільний телефон 14-річний рівнянин. Жінка повідомила, що робота була зроблена якісно, а від моменту ремонту минуло кілька днів. Хлопці пішли, але незабаром повернулись. І старший із них розпилив у обличчя продавчині засіб дратівливої дії.

Із відповідною заявою вона звернулася до поліції. Дізнавачі за цим фактом розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 125 Кримінального кодексу України.

Сьогодні, 20 січня, для встановлення осіб хуліганів ювенальні поліцейські Рівненського РВП почали перевіряти навчальні заклади, розташовані у цьому районі. Коли неповнолітніх виявили, їх разом із батьками запросили до районного управління поліції.

Санкція статті інкримінованої 14-літньому хлопцю статті передбачає мінімально — до 850 грн штрафу, а максимально – виправні роботи на строк до одного року. Та оскільки він іще не досяг віку, із якого настає кримінальна відповідальність, вирішуватиметься питання щодо застосування до нього примусових заходів виховного характеру, а також притягнення батьків до адмінвідповідальності за невиконання обов’язків щодо виховання дітей.

Відділ комунікації поліції Рівненської області 

Про Захід