У Рівному до 14 років ув’язнення засудили бойовика «ДНР»

Опубліковано:

За публічного обвинувачення прокурорів Рівненської обласної прокуратури 49-річного жителя Донецька визнано винним в участі у діяльності терористичної організації (ч. 1 ст. 258-3 КК України).

Доведено, що громадянин Вірменії, якому держава Україна надала дозвіл на проживання, після окупації у 2014 році частини території Донецької області, очолив «Першу Слов’янську окрему мотострілецьку бригаду 1 Армійського Корпусу Міністерства оборони терористичної організації «ДНР» з метою вчинення терористичних актів, спрямованих на дестабілізацію суспільно-політичної обстановки та втрату авторитету органів державної влади України.

Він, зокрема, відповідав за розподіл боєприпасів між терористичними підрозділами, здійснював безпосереднє керівництво збройним опором українським військовослужбовцям, а також вживав заходів щодо попередження прориву позицій терористів, в тому числі шляхом укріплення їх кулеметниками і мінометниками.

Рівненський міський суд, з урахуванням зібраних під час досудового розслідування та досліджених в суді доказів, погодився з позицією прокуратури та призначив обвинуваченому покарання – 14 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Спеціальне досудове розслідування та оперативний супровід здійснювало Управління СБУ в Рівненській області.

Вирок ще не набрав законної сили, сторони можуть оскаржити його в апеляційному суді.

Пресслужба Рівненської обласної прокуратури

Про Захід