У Рівному діє виставка «З Україною в серці»

Опубліковано:

Виставка “З Україною в серці”, яка присвячена громадянам Білорусі, котрі віддали своє життя у боротьбі за Україну в російсько-українській війні.

Ця ініціатива, організована Благодійним фондом “Вільна Білорусь” та Національним університетом водного господарства та природокористування, привертає увагу до героїзму та самопожертви білоруських добровольців.

Перелік цих осіб не є вичерпним, адже про деяких загиблих досі немає інформації, а про частину не можна говорити задля безпеки їх родичів, що проживають в Білорусі.

  • Пишаюся тим, що ми на постійній основі підтримуємо Полк білоруських добровольців імені Кастуся Калиновського (Полк Каліноўскага) і маємо дружні стосунки з легендарним командиром цього героїчного підрозділу Денисом Прохоровим на псевдо “Кит”. Адже білоруські добровольці роблять свій важливий внесок у нашу перемогу. Тому неодноразово надавали їм, як гуманітарну допомогу, так і автомобілі, дрони, що допомагають захисникам на передовій, – зазначив секретар Рівненської міської ради, виконувач обов’язків міського голови Віктор Шакирзян.

*фото Національний університет водного господарства та природокористування Національний університет водного господарства та природокористування

Про Захід