У рівнянина вилучили більше 7 тисяч пачок фальсифікованих сигарет

Опубліковано:

За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури жителю обласного центруповідомлено про підозру у незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту, а також транспортуванні з цією метою незаконно виготовлених тютюнових виробів (ч. 1 ст. 204 КК України).

За даними слідства, протиправний бізнес організував 27-річний чоловік. Він, не будучи зареєстрованим як суб’єкт господарської діяльності та не маючи відповідних ліцензій, упродовж серпня-жовтня минулого року замовляв через одну з логістичних компаній незаконно виготовлені цигарки. Зберігав товар в торговому контейнері одного з рівненських ринків для його подальшого перепродажу.

В ході санкціонованих обшуків у злочинця вилучили більше 7 тисяч пачок цигарок різних видів без марок акцизного податку. Орієнтовна вартість цього фальсифікату – близько 400 тис. грн. На вилучене майно судом накладено арешт.

Згідно з висновком експертизи незаконно виготовлені підакцизні товари не відповідають вимогам та стандартам, що затверджені і зареєстровані у встановленому законодавством порядку та нормативним документам, що діють в Україні.

Досудове розслідування проводять слідчі СУ ГУНП в Рівненській області, за оперативного супроводу Управління СБУ в області.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу до 170 тис. грн з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.

Примітка: відповідно до ч.1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненнізлочину і не може бути піддана кримінальномупокаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальнимвироком суду.

Пресслужба Рівненської обласної прокуратури

Про Захід