Новини Західної України Останні новини

У «Рава-Руській» викрили афериста, який обманом віз товар на понад 45 000 доларів (Відео)

Днями в пункт пропуску «Рава – Руська» на в’їзд в Україну вантажівкою «ДАФ» прибув наш співвітчизник. Відповідно до відомостей вказаних у документах, транспортним засобом він перевозив бляху загальною вагою понад 22 т та вартістю 20,5 тис. євро.
Під час проведення комплексу заходів з оцінки ризиків, враховуючи той факт, що перетин державного кордону України в цьому пункті пропуску автомобілем, водієм та фірмою перевізником здійснювався вперше, та в ході зовнішнього огляду причепа автомобіля без його розкриття, прикордонники виявили у вантажівці мішки жовтого кольору.

З метою недопущення порушення вимог чинного законодавства протидію яким віднесено до компетенції Держприкордонслужби, а також із врахуванням того, що вантаж переміщувався під митним забезпеченням, прикордонники ініціювали перед працівниками митниці проведення спільного огляду.

Згодом з’ясувалося, що водій «ДАФа» мав з собою та надав для перевірки інші документи на вантаж. У цьому пакеті документів зазначалося, що він переміщує одяг, взуття та дитячі іграшки – все загальною вагою понад 22 т та вартістю понад 45 тис. доларів США.

На цей час автомобіль знаходиться в боксі, де здійснюється огляд «нового» вантажу, інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 81 = 85