Новини Західної України Соціум

У Путильському районі розпочала роботу ще одна поліцейська станція (Фото)

Наприкінці минулого місяця у Селятині запрацювала перша на території району поліцейська станція, що обслуговує найбільш віддалені від райцентру села. Учора, 23-го вересня, для зручності жителів Путильщини аналогічну станцію урочисто відкрито в Усть-Путилі.

Нова поліцейська станція обслуговує територію Усть-Путильської об’єднаної територіальної громади. До її складу входить шість сіл: Усть-Путила, Мариничі, Бісків, Шпетки, Бисків і Петраші, в яких проживають майже 2,5 тисячі громадян.

До відкриття поліцейської станції активно долучилася Усть-Путильська ОТГ. Місцева громада надала поліцейським приміщення в будинку культури та допомогла створити там належні умови для роботи правоохоронців. У новій поліцейській станції несуть службу дільничний офіцер та поліцейські сектору реагування патрульної поліції.

З відкриттям ще однієї поліцейської станції на території Путильського району поліція стає ще ближчою до людей і може ефективніше виконувати покладені на неї завдання із захисту законних прав і свобод громадян.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

34 − 25 =