У психіатричній лікарні Львова відбулися обшуки за фактом хабаря за видачу документів військовому (Фото)

Опубліковано:

Обшуки в медичній установі проводились у рамках кримінального провадження, відкритого за фактом одержання лікарями неправомірної вигоди – грошових коштів від пацієнта-військовослужбовця за видачу йому документів про результати лікування.

Кримінальне провадження було відкрито за ч.3 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

До розкриття злочину задіяні оперативники відділу захисту інтересів суспільства і держави поліції Львівщини, слідчі Льавівського районного управління поліції №2, за процесуального керівництва Франківської окружної прокуратури міста Львова.

Під час санкціонованих общуків правоохоронці виявили та вилучили відповідну документацію, грошові кошти та інші речові докази причетності медиків до вчинення злочину.

Лікарку затримано в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України одразу після отримання нею хабаря.

Досудове розслідування триває. Правоохоронці встановлюють інші факти одержання лікарями медичної установи неправомірної вигоди від пацієнтів.

Відділ комунікації поліції Львівської області

Про Захід