У поліції Закарпаття підсумували діяльність ювенальної превенції

Опубліковано:

Саме ювенальні поліцейські переймаються безпекою наших дітей та їх розвитком, відстоюють їх права та свободи. Робота з дітьми вимагає від кожного фахівця справи неабиякого терпіння та витримки. І інспектори ювенальної превенції усвідомлюють це. Саме вони стикаються з проблематикою, яка на сьогодні є надто актуальною у нашому суспільстві, повідомляє поліція Закарпатської області.

Головна їхня задача – допомогти, попередити, уберегти. Діти залишаються дуже вразливою категорією громадян, а тому представники цієї професії мають бути наділені особливими якостями – вміти проявляти розуміння, знаходити спільну мову з дітками та допомагати їм приймати правильні рішення.

Саме за вдало виконані завдання сьогодні, 9 липня, найкращі працівники професії отримали відзнаки від начальника Головного управління Національної поліції Закарпаття Ярослава Колесника. Присутнім головний поліцейський області побажав успіхів та наснаги в роботі.

«У вас дуже відповідальна і серйозна робота, яка потребує повної віддачі. Нерідко через це ви змушені забирати час у своїх родин, але кожен з вас повинен усвідомлювати, що ваша праця надзвичайно важлива», – зауважив очільник поліції.

Про Захід