У поліції Закарпаття нагородили переможницю місцевого дитячого конкурсу малюнку «Я в безпеці з МВС»

Опубліковано:

Нещодавно завершився конкурс дитячого малюнку, оголошений Міністерством внутрішніх справ України. У такий спосіб діти, які брали в ньому участь, мали змогу зобразити безпеку та захист правоохоронців крізь призму свого дитячого сприйняття.

У творчій роботі на тему «Я в безпеці з МВС» об’єднали школярів Ужгорода і працівники поліції Закарпаття. Серед малюнків, талановито виконаних у різних техніках та стилях, обрати переможця було досить важко. Проте увагу всіх працівників поліції, які брали участь у відборі найкращих робіт, привернув малюнок Анастасії Фечко.

Учениця 5 класу Ужгородської ЗОШ №6 імені Василя Ґренджі-Донського зобразила насичені рухом вулиці свого міста, в якому вони з сестрою Марійкою прогулюються спокійно та безпечно саме завдяки пильності працівників поліції: вони регулюють автомобільний рух, стежать за порядком та завжди знаходяться поруч, патрулюючи місцевими дорогами.

Напередодні Нового року поліцейські запросили переможницю конкурсу малюнків до Головного управління Національної поліції в Закарпатській області. Підтримати Анастасію прийшла і її молодша сестра Марійка, яка теж допомагала їй у створенні малюнку.

Поліцейські подякували дівчинці за активну участь у конкурсі, привітали з прийдешніми святами та побажали сестричкам подальшого творчого розвитку та нових здобутків. А для того, щоб урізноманітнити творче дозвілля дівчаток, співробітники поліції подарували їм сумку-розмальовку, а також передали набір солодощів.

На запитання, хто для них із сестрою є поліцейський, Анастасія щиро відповідає: «Це та людина, яка нас береже і захищає». Поліцейські подякували дівчинці за довіру та пообіцяли, що докладатимуть усіх зусиль, щоб і надалі і Анастасія з сестрою, і всі дітки завжди відчували безпеку, турботу та захист.

Про Захід