Культура Регіональні Новини

У Паланку відкрили виставку картин молодого волинського митця (Фото)

Вчора у картинній галереї Мукачівського історичного музею відбулося відкриття персональної виставки “Творчі рефлексії” молодого митця з Володимира-Волинського Павла Юрчука.

Павло Юрчук учасник бойових дій на сході України, отримав поранення, далі було лікування, реабілітація. Видужавши, проводив заняття з арт-терапії для поранених в АТО побратимів. Пережите переніс і на полотно – на виставці експонується серія картин на яких представив власний погляд війни. Одну з робіт — картину “Червоні ланцюги зради” Павло вирішив подарувати у музей АТО, який планується відкрити найближчим часом у Мукачівському історичному музеї.


Виставка діятиме у Мукачівському замку два тижні. Тож маємо чудову нагоду поспілкуватись зі світом мистецтва. Автор представив експозицію із тридцяти графічних та портретних робіт, живопису, колажу, інсталяції, які переконливо і яскраво демонструють глибину таланту, багатогранність внутрішнього світу, переживання і захоплення митця, інформує пресслужба Мукачівської міськради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

82 − = 72