У новорічну ніч на Закарпатті зафіксована рекордна кількість звернень по лінії «103»

Опубліковано:

Загалом протягом доби до центральної оперативної диспетчерської Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги надійшло 949 дзвінків.

Лікарські та фельдшердські бригади виїжджали на 483 виклики з яких 6 – ДТП та 31 підозра на COVID-19. Громадяни телефонували здебільшого з приводу аритмії, гіпотонії, гіпертонії, скаржились на серцевий біль. А вже після опівночі збільшилась кількість звернень з приводу травмувань у стані алкогольного сп’яніння.

Отруєння чадним газом родини в м.Берегово – «швидку» викликав господар родини. За його словами, дружина скаржилась на головний біль. На виклик прибула бригада № 600 у складі лікаря Марії НЕМЕШ та фельдшера Степана БРОВДІ. По приїзду з’ясувалося, що у 4-х членів родини: 46-річної жінки, її двох доньок 17- та 25 років і 8 –місячної онуки підозра на отруєння чадним газом. Медики негайно розпочали реанімаційні заходи, підключили кисень і викликали додатково фельдшерську бригаду № 601. На жаль, на момент приїзду «швидкої» молодша, 17-річна дівчина вже була мертва. Трьох членів родини у середньому ступені важкості було госпіталізовано до Берегівської лікарні ім.Б.Ліннера.

Поїзд збив людину на залізничному переїзді в по вул. Верховинській в м. Мукачево. Виклик поступив о 3.55. від чергової по залізничному переїзду. Постраждалий – чоловік 50 років, переходив залізну колію і не побачив поїзд. На виклик виїжджала бригада №708 – лікар Володимир МАКУСІЙ та фельдшер Діана ДІДУН. Медики надали травмованому догоспітальну допомогу і транспортували його до Мукачівської ЦРЛ. У чоловіка дуже важка черепна – мозкова травма, він зараз перебуває у реанімаційному відділенні на штучній вентиляції легень.

На Перечинщині трактор смертельно травмував місцевого мешканця. Людина, що телефонувала повідомила – неподалік с. Тур’я Ремети чоловіка переїхав трактор. Бригада № 404 у складі фельдшера Світлани СУДАКОВОЇ та водія Василя СКУБЕНИЧА виїхала на виклик. Травми які отримав 45-річний потерпілий, були несумісні із життям.

103 Закарпаття

Про Захід