У Мукачівському замку відкриють Лабораторію 3D дизайну (Фото)

Опубліковано:

У Мукачівському замку Паланок завершено технічні роботи та встановлено обладнання придбане за кошти Програми Інфраструктурних грантів №4.

Тож незабаром відвідувачі замку матимуть змогу самостійно обрати тип і дизайн сувеніру та взяти участь у процесі його об‘ємного друку в стінах фортеці.

Наразі триває робота над позашкільною освітньою програмою для школярів місцевих шкіл. Поряд з вивченням сучасних цифрових технологій формотворення юні відвідувачі музею долучаться до пізнання історії краю та розвиватимуть навички креативного мислення.

Опанування 3Д дизайну у стінах середньовічної фортеці додає процесу особливого колориту. Надруковані на 3D-принтері власноруч моделі відтворюватимуть різноманітні сцени з життя замку різних історичних епох і знайдуть своє місце в експозиціях Мукачівського історичного музею на існуючих макетах фортеці.

До ініціативи долучилися і підприємці зі сфери 3Д дизайну, що вимушено перемістили своє виробництво зі Сходу України до Закарпатської області – це також додало проєкту нового сенсу і фаховості.

Мукачівська міська рада

Про Захід