Закарпатські новини Культура

У Мукачівській ОТГ запрацюють бібліотеки

Вже завтра, 10 червня 2020 року, бібліотеки централізованої бібліотечної системи Мукачівської міської ОТГ поступово відновлюють роботу.

Проте, адміністрація Бібліотеки має право вносити корективи в режимі роботи, зважаючи на нові ухвали Кабінету Міністрів та загальну динаміку захворювань у місті, регіоні та країні.

До кінця червня доступ до фондів та приміщень відкритий лише для працівників Бібліотеки.

Щоб узяти книгу на абонемент (додому), читачів проситимуть зробити попереднє резервування за допомогою служби повідомлень Facebook на сторінці бібліотеки, електронною поштою –[email protected] чи при особистому відвідуванні.

Повернуті книги будуть відставлені на карантин від 10 до 14 днів. Тому, просимо поставитися з розумінням, якщо книга для резервування тимчасово буде недоступна.

На вході до абонементів бібліотеки відкриють рецепцію: І поверх – бібліотека для дітей та ІІ поверх – бібліотека для дорослих, юнацький абонемент (до 3-х осіб одночасно із дотриманням соціальної дистанції та врахуванням усіх засобів особистої безпеки).

Читальні зали будуть ще закриті для відвідування. Доступ до комп’ютерів Бібліотеки також іще буде закритий для користування.

Графік роботи Бібліотеки на цьому етапі: щодня з 10:00 до 17:00 год., з 13:00 до 14:00 – санітарна година, вихідний день – Неділя. Бібліотеки-філії працюватимуть за звичним режимом роботи, але з проведенням санітарної години через кожні 3 години робочого часу.

Підписання обхідних листів буде відбуватися масово, але без участі випускників. Бібліотекарі просять одного представника кожного навчального закладу (можна класу) подати нам обхідні листи своїх учнів.

Залежно від загальної динаміки захворювань у місті, регіоні та країні, а також зважаючи на нові ухвали Кабінету Міністрів, будемо реалізовувати 3 етап виходу з карантину. Якщо все буде гаразд, повний доступ до Бібліотеки буде відкрито для всіх гостей і відвідувачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

52 + = 60