У Мукачеві знайшли зниклу дівчину

Опубліковано:

Працівники поліції Мукачева встановили місцезнаходження малолітньої дівчни, про зникнення якої повідомила її мати. Зараз дитину передали батькам, її життю та здоров’ю нічого не загрожує

Повідомлення про зникнення 14-річної дівчинки надійшло до поліції вчора, 5 вересня, близько 22-ої години. Мама дівчини розповіла поліцейським, що її донька напередодні пізно ввечері вийшла з дому і не повернулася. На зв’язок дитина також не виходила. Коли самостійні пошуки не дали результатів, батьки звернулися по допомогу поліції.

Співробітники Мукачівського районного управління поліції одразу розпочали пошуки, щоб якнайшвидше розшукати дитину. Правоохоронці поспілкувалися з рідними та друзями дівчинки, орієнтування розіслали всім колегам, пошуки тривали цілу ніч.

В результаті сьогодні дівчинку розшукали. З’ясувалося, що весь цей час вона провела у своїх знайомих. З дитиною все добре, її життю та здоров’ю загроз нема. Протиправних дій відносно неї скоєно не було.

Зараз з сім’єю працюють ювенальні поліцейські, які встановлюватимуть, що спонукало дитину до такого вчинку та зроблять все можливе, щоб подібних випадків у родині не траплялося.

Відділ комунікації Закарпатської області

Про Захід