У Мукачеві засідатиме «земельна» комісія

Опубліковано:


У середу, 08 травня 2024 року, об 11:00 год., в малому залі Мукачівської міської ради, відбудеться засідання постійної комісії з питань комунальної власності та земельних відносин.

Перелік проєктів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної комісії з питань комунальної власності та земельних відносин:

  1. Про виділення земельних часток (паїв) в натурі (на місцевості) власнику земельних часток (паїв) Павлишинець Марії Дьордівні.
  2. Про виділення земельних часток (паїв) в натурі (на місцевості) власнику земельних часток (паїв) Гелетей Ержебет Данилівні.
  3. Про надання Бялобжевському Юрію Леонідовичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється.
  4. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення Шолтес Едуарду Еміліховичу.
  5. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення товариству з обмеженою відповідальністю «НЕДЕЦЕЇ».
    Засідання транслюватимуть наживо за посиланням.

Мукачівська міська рада

Про Захід