У Мукачеві запрацювали оздоровчі шкільні табори

Опубліковано:

4-5 червня у школах Мукачева урочисто відкрили табірну зміну оздоровчого табору, яка триватиме до 21 червня. З вітальним словом до присутніх звернулася заступниця міського голови Юлія Тайпс, наголосивши на важливості літнього відпочинку для дітей.

На відкритті діти яскраво презентували свої загони разом з вихователями, створивши атмосферу справжнього свята.

Кожен табір має свою унікальну назву, що відображає його атмосферу та мету: СШ №16 – «Країна пригод», Ліцей №6 – «Сонечко», ЗОШ №20 – «Веселка», ЗОШ №13 – «Енергія майбутнього», ЗОШ №2 ім. Т. Г. Шевченка – «Сузір’я друзів».

Програма таборів включає різноманітні заходи, організовані разом з Мукачівським центром дитячої та юнацької творчості, міським центром позашкільної освіти, СОК ДЮСШ, а також місцевим драмтеатром. Протягом табірної зміни діти відвідають замок Паланок та безкоштовно переглянуть виставу «Сіра та Руда».

Як зазначають в Управлінні освіти, культури, молоді та спорту, усі заклади забезпечені належними умовами та медичним обслуговуванням, що є важливою складовою комфортного та безпечного відпочинку дітей.

Цього року планується оздоровити 360 дітей пільгових категорій. На учнів чекають творчі майстер-класи, гуртки, інтелектуальні квести, танці, спортивні змагання, пізнавальні екскурсії тощо.

Мукачівська міська рада

Про Захід