У Мукачеві виступив хор Верьовки (Фото, Відео)

Опубліковано:

Мукачівці мали чудову можливість насолодитися неймовірним концертом, який нам подарував унікальний колектив, гордість нашої країни – Національний заслужений академічний український народний хор України ім. Г. Верьовки.

Гастрольний тур колективу Закарпаттям відбувся в рамках святкування 30-річчя Незалежності України. 

Відомий на всю Україну народний хор музикою, піснями і танцями емоційно сколихнув мукачівців та підкорив їх серця – декілька разів глядачі аплодували артистам стоячи.

Від імені міського голови Андрія Балоги почесних гостей нашого міста привітали Ірина Калій, начальниця відділу культури та молодіжної політики управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради та Володимир Цифра, начальник відділу освіти управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради. 

Щирі слова подяки за теплий прийом висловив мукачівцям і художній керівник хору Зиновій Коріннець та запросив на сцену колишню учасницю хору, а нині талановиту співачку, головного спеціаліста відділу культури та молодіжної політики управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради Катерину Могилевець.

Це був без перебільшення тріумфальний концерт, який став яскравою подією в культурно-мистецькому житті міста.

Мукачівський відділ культури

Про Захід