У Мукачеві відкрили виставку та презентували книгу Галини Гренко (Фото)

Опубліковано:

Про це йдеться на сторінці Мукачівського відділу культури у мережі «Фейсбук».

У Палаці культури і мистецтв презентували книгу «Без права на щастя» та персональну виставку живопису «Світлом виткана доля» мукачівки Галини Гренко.

У затишному дворику Палацу культури і мистецтв пройшла прем‘єра книги Галини Гренко «Без права на щастя» та її персональна виставка картин «Світлом виткана доля».

На творчу подію завітало чимало гостей. На жаль, за станом здоров’я Галина Гренко не змогла завітати особисто, але до організації свята долучилися рідні, друзі та колеги, а також Палац культури і мистецтв та Мукачівська міська центральна бібліотека імені Олександра Духновича.

Теплі відгуки про письменницю і художницю, яка сьогодні порадувала всіх силою слова і пензля, висловили художник і музикант Йосип Бартош, письменниця Тетяна Рибар, журналістка Маргарита Лукеча, голова творчого об`єднання «Райдуга» Сергій Пішковцій.
Родзинкою зустрічі стали читання поезії Галини Гренко у виконанні актриси Мукачівського драматичного театру Христини Мочані та неповторні «Чорнобривці» у виконанні Віталія Симоняна.

Відзначимо, що виставка картин триватиме у Палаці культури і мистецтв до 20 липня, тож всіх бажаючих запрошуємо до перегляду!

Про Захід