У Мукачеві урочисто відкрито творчу виставку учасників художнього пленеру «Сакура Арт»
Сьогодні на центральній площі Мукачева відбулося урочисте відкриття творчої виставки учасників художнього пленеру «Сакура Арт» – 20 юних художників художньої школи «ROM-ART» та Мукачівської художньої школи ім. М. Мункачі.
Участь у відкритті пленеру взяли:
Юлія Тайпс, заступниця Мукачівського міського голови,
Анжеліка Бєлова, меценатка пленеру, керівниця громадської організації «Голос ромні»,
Тиберій Йонаш, художник, засновник та керівник художньої школи «ROM-ART», організатор пленеру,
Ігор Луценко, художник, викладач Мукачівської художньої школи ім. М. Мункачі та Закарпатської академії мистецтв,
Тетяна Рибар, художниця, співзасновниця Мукачівського літературно-мистецького музею.
Під час урочистостей, юних художників привітали з успішним представленням творчих робіт на благодійній виставці, також кожного було відзначено дипломами за участь у пленері від Мукачівської міської ради, а також вручено подарункові набори від громадських організацій «Голос ромні» та «Німецька молодь Закарпаття».
Окрім того, презентовано творчий каталог робіт учасників пленеру, виданий за сприяння громадської організації «Голос ромні».
Зазначимо, що виставка є благодійною. Роботи дітей можна придбати. Кошти спрямовуватимуть на підтримку ЗСУ та підтримку творчих дітей.
Мукачівський відділ культури та молодіжної політики