У Мукачеві відбувся майстер-клас із сальси

Опубліковано:

Майстер-клас із запальної сальси провели у Палаці культури і мистецтв в рамках серії заходів «Обʼєднані творчістю» грантового проєкту Міжнародної організації з міграції

Сьогодні у хореографічній залі Клуб спортивного танцю “Рондо” пройшов майстер-клас для дорослих із запальної сальси в рамках проведення серії заходів «Обʼєднані творчістю» грантового проєкту Міжнародної організації з міграції.

Учасники майстер-класу вивчали латиноамериканський танець сальса. Майстер-клас вела досвідчена тренерка – керівниця клубу спортивного танцю «Рондо» Наталія Сініченко (Natalia Sinichenko).

На занятті учасники вивчали базові танцювальні рухи, навчалися слухати власне тіло та відчувати ритм. Ну і звичайно танцювали під запальні ритми сальси.

Зазначимо, що майстер-клас безкоштовний та проходив в рамках проведення серії творчих заходів спрямованих на соціальне згуртування громад, які втілюються завдяки грантовому проєкту Міжнародної організації з міграції (МОМ) IOM Ukraine, що фінансується урядом республіки Корея.

Мукачівський відділ культури та молодіжної політики

Про Захід