У Мукачеві триває виставка художниці зі Львівщини (Фото)

Опубліковано:

Поціновувачі мистецтва мають гарну нагоду переглянути у картинній галереї Мукачівського замку виставку живопису «Веселка на полотні» художниці зі Львівщини Світлани Дзедзей. Урочисте відкриття експозиції відбулося у п’ятницю, 16 липня. Привітали гостю з представленим творчим доробком у нашому місті Ірина Калій, начальник відділу культури та молодіжної політики управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради та Михайло Белеканич, директор Мукачівського історичного музею.

Гарним подарунком для музею АТО, який відкриється у Мукачівському історичному музеї вже незабаром стала творча робота Світлани Дзедзей «Скрябін». Живопис, який представила мисткиня у картинній галереї замку «Паланок» – це відображення її внутрішнього душевного стану, який випромінює позитивну енергетику, це любов до життя, якою вона з радістю ділиться з іншими, це пристрасть, любов, радість, сила, грація, які емоційно розкриті у динамічних образах і яскравих фарбах.

Довідково: Світлана Дзедзей проживає у Дрогобичі – старовинному місті Львівської області.Знайомство з мистецтвом розпочалось з Дрогобицької художньої школи, де вона навчалась у відомого українського художника Геннадія Івачова. Далі – продовжила навчання у Стрийському художньому училищі. Проте реалізувала себе як художниця аж через довгих 20 років. Паралельно із малюванням С. Дзедзей поєднує і професію дизайну інтер’єру та меблів, яку здобула у 2006 році.

Мукачівський відділ культури

Про Захід