У Мукачеві триває виставка іконопису, волинянка отримала національну премію, а на Прикарпатті сталася ДТП

Опубліковано:

Виставка сучасного українського іконопису мандрує Закарпаттям. Нині її можна оглянути в Мукачівській греко-католицькій єпархії. «Бути в стані заглиблення та заспокоєння», – так каже про написання ікон доктор мистецтвознавства Михайло Приймич.

Волинська історикиня Світлана Гаврилюк отримала премію імені академіка Петра Тронька Національної спілки краєзнавців України 2021 року.

Урочисте засідання Президії Національної спілки краєзнавців України з нагоди вручення премії відбулося 12 липня, – йдеться на сайті Музейний простір Волині.

Лауреаткою Премії імені академіка Петра Тронька у номінації «За внесок у музейну та пам’яткоохоронну справу» стала Світлана Віталіївна Гаврилюк, докторка історичних наук, професорка, завідувачка кафедри музеєзнавства, пам’яткознавства та інформаційно-аналітично.

Вранці 22 липня на Прикарпатті, на вулиці Надрічній, між переїздом та мостом на Пасічну, сталася ДТП. Зіткнулися два мікроавтобуси, один з них опинився на газоні, інформують у телеграм-спільноті ЧАТ 112.  Наразі триває оформлення ДТП – перекриті дві смуги для руху транспорту. Об’їзд через смугу зустрічного руху. Утворюються затори.

Про Захід