Культура Останні новини Регіональні Новини

У Мукачеві стартує благодійна творча виставка-продаж ромської художньої школи “ROM-ART” (Фото)

Сьогодні у Палаці культури і мистецтв урочисто відкрито благодійну виставку-продаж робіт “Намалюю тобі… життя” талановитого художника, директора приватної художньої школи «ROM-ART» Тиберія Йонаша та юних вихованців цієї школи.

Учасників виставки привітав Андрій Балога, Мукачівський міський голова, відзначивши, що місто й надалі буде підтримувати такі творчі ініціативи та сприятиме розвитку творчості талановитих дітей. Він також вручив вихованцям школи, дипломи за участь у благодійній виставці.
Зі слів керівника школи, художника Тиберія Йонаша (Jónás Tibi), його головна мета – розкрити талант цих діток, популяризувати ромську культуру, виводити її на новий рівень, допомагаючи в першу чергу талановитій молоді.
Відзначимо, що у Палац культури і мистецтв до уваги поціновувачів мистецтва представлено більше п’ятидесяти кращих творчих робіт, наповнених колоритом і світлом, яскравими фарбами, чуттєвістю і запальним темпераментом ромської душі. Жанрова палітра картин різноманітна — від портретів, графічних малюнків до яскравих натюрмортів та пейзажів, жанрових композицій, що відображають життя ромської громади.
Виставка діятиме два тижні. Виручені кошти будуть спрямовані на лікування онкохворих дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + 5 =