Здоров'я Регіональні Новини

У Мукачеві обстежено на коронавірус ще 9-х: усі негативні

У Мукачеві на COVID-19 обстежено вже 28 пацієнтів. 68 осіб, які повернулися з регіонів, де були зафіксовані випадки інфікування COVID-19, перебувають на самоізоляції, інформує Мукачівська міська рада.

Один раз бригада медиків виїжджала до хворого додому для забору біоматеріалів. Загалом сьогодні методом проведення полімеразно-ланцюгової реакції було проведено ще 9 досліджень на виявлення коронавірусу, усі негативні.

У випадку виявлення інфікування КНП «Мукачівська ЦРЛ» готова до госпіталізації хворих. Лікарня працює в посиленому режимі, заклад оснащений апаратами штучної вентиляції легень та іншим обладнанням. В наявності 9 таких сучасних приладів, ще 4 придбають за гроші з місцевого бюджету, і ще 3 очікують від МОЗ.

З початку введення карантину на 40 % зросла кількість дзвінків на гарячу лінію до coll-центру. Це пов’язано із закриттям сімейних амбулаторій на карантин, окрім консультацій люди телефонують щоб отримати довідки.

Але на щастя паніки в місті немає, сімейні лікарі постійно тримають зв’язок зі своїми пацієнтами. Жителів міста лікарі просять максимально дотримуватися протиепідемічних заходів та не панікувати, ситуація контрольована.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

39 − 31 =