У Мукачеві дітям розповіли про важливість води

Опубліковано:

Всесвітньому дню водних ресурсів присвятили зустріч з юними читайликами у Мукачівська міська бібліотека для дітей. Дізнавалися сьогодні про значення води у природі та її корисні властивості, про охорону водних ресурсів маленькі відвідувачі бібліотеки – учні 4-А та 4-Б класу ЗОШ №7 (шкільний бібліотекар Alla Tsimoha). Цікаву презентацію у формі «розмови по відеозв’язку» провели для дітей студентки ІІ курсу, спеціальності «Початкова освіта» – Галина Січ, Ольга Кузьма та Ганна Губаль.

Діткам цікаво було почути, що серед численних національних і міжнародних свят є не тільки радісні й веселі, але і такі, що змушують задуматися й віднестися з усією відповідальністю до проблеми навколишнього світу. Саме до таких свят і належить Всесвітній день водних ресурсів або, як його зазвичай називають, День води. Починаючи з 1992 року його відзначають щорічно 22 березня.

Ідея проведення такого Дня уперше прозвучала на конференції ООН з охорони довкілля та розвитку, яка відбулася 1992 року в Ріо-де-Жанейро.

У 2023 році Всесвітній день води проходив під гаслом «Станьте тими змінами, які ви хочете бачити у світі».

Мета свята – нагадувати всім жителям планети про значення і важливість води для існування життя на Землі та спонукати людей використовувати воду більш ефективно.

Пам’ятаймо, що вода є вичерпним ресурсом і, роблячи свій внесок у її збереження, ми інвестуємо у здорове майбутнє прийдешніх поколінь.

Мукачівський відділ культури

Про Захід