У Мукачеві буде виставка «Прояви духовності»

Опубліковано:

До 110-річчя від дня народження архімандрита Василія Проніна у Мукачівській міській бібліотеці оформлено виставку «Промені духовності»

Особливе місце в історії Закарпаття займає ім’я архімандрита Василія (Проніна) (08.09.1911-† 05.01.1997) – глибокого дослідника і в той же час справжнього аскета і знаменитого духівника. Його богословсько-історична наукова спадщина змушує замислитися над історичним минулим нашого краю. І тому кожен хто цікавиться історією культурою та релігією нашої «Срібної Землі» не може обійти увагою цю унікальну, багатогранну особу.

Тому шановні читачі та гості нашого міста пропонуємо Вам виставку-інформацію «Промені духовності», з нагоди 110 річниці народження архімандрита Василія Проніна, яка буде експонуватись протягом тижня в секторі краєзнавчої літератури Мукачівської міської центральної бібліотеки ім. О.Духновича. Тут представлена друкована інформація,статті періодичних видань, а також видання Василя Пагирі «Архімандрит о.Василій Пронін». В книзі представлені цікаві фотографії, статті, спогади та інші архівні матеріали.

«Святі лики невідомого художника…Ми вдивляємося в них, вони вдивляються у наші очі. Немов триває наш безмовний і непростий діалог-між суєтним і вічним…» (Віктор Дворниченко).

Мукачівський відділ культури

Про Захід