У Мукачеві бабусі допомогли знайти онуку, яку полишила матір після повернення з Польщі

Опубліковано:

До служби у справах дітей Мукачівської міської ради за допомогою у розшуку онуки звернулась жінка, мешканка м. Харків, яка внаслідок військової агресії російської федерації проти України з донькою та онукою виїхала в Польщу.

З її слів, донька з онукою без попередження вирішили повернутись до Харкова. Що трапилось по дорозі жінці не відомо, але з розмови з працівниками поліції з’ясувалось, що у зв’язку з неадекватною поведінкою матері, яка перебувала в стані алкогольного сп’яніння, її онука була вилучена та влаштована до лікарняного закладу м. Мукачева. Мати дитини відмовилась від освідчення та попрямувала далі в Харків.

Переляканій жінці, яка за лічені години після отримання страшної звістки приїхала за онукою з закордону, працівники служби допомогли у встановленні місця перебування дитини, збору документів для підтвердження між ними родинних стосунків та сприяли її поверненню разом з дитиною до Польщі.

Дитина з бабусею тепер у безпеці, бабуся працює, малеча влаштована до садочку, разом вони побудуть в Польщі до кінця війни.

Мукачівська міська рада

Про Захід