Регіональні Новини Соціум Спорт

У міжнародних змаганнях з боксу мукачівці посіли І, ІІ та ІІІ місця

3 листопада в Луцьку завершився Міжнародний боксерський турнір Lutsk Boxing Cup- 2019 ” Пам”яті трьох друзів”. В цих вже традіційних змаганях прийняло участь більше 230 боксерів різних вікових груп з 19 областей України, а також з Білорусі, Литви, Молдови, Польщі.

Команду СОК ДЮСШ представляли Іван Завадський, Євген Лонський, Дмитро Синевич, Максим Сувирда, Богдан Савчин. За словами тренера Валерія Вишньова, цей турнір набув великої популярності не тільки на Україні , а і за її межами. Саме тому у ньому з радістю прийняли участь як наші відомі титуловані боксери, так і зарубіжні.

Вистояти проти таких “супер-монстрів” було дуже важко навіть нашим досвідченим боксерам. Але вони це зробили , і не зважаючи на поразки, все ж таки привезли додому вісім нагород: бронзові медалі отримали вихованець мукачівської спортивної школи Дмитро Синевич. На другу сходинку пошани піднявсяя Богдан Савчин (СОК ДЮСШ). А єдиним закарпатцем , який подолав всіх своїх суперників і піднявся на вищу сходинку пошани став вихованець СОК ДЮСШ Іван Завадський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 2 =