Здоров'я Новини Західної України Останні новини

У Міжнародному аеропорту «Львів» тестуватимуть на коронавірус

У Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького з’явиться пункт забору лабораторії «Унілаб».

 У пункті забору аеропорту буде проводитися забір матеріалу для ПЛР-тестування на Covid-19 у пасажирів, які прибувають з країн «червоної» зони та змушені перебувати на 14-ти денній ізоляції відповідно до постанови Кабінету Міністрів України.

ВАЖЛИВО! Проходити тестування можуть усі, хто хоче достроково припинити самоізоляцію відповідно до Алгоритму припинення самоізоляції для осіб, що перетнули державний кордон.
Здавати тест в аеропорту не обов’язково – це можна зробити у будь- якій іншій акредитованій лабораторії за умови, що ви не порушите режим самоізоляції.

Результати тесту будуть готові через 24 години після забору матеріалу в пункті забору аеропорту та автоматично передані у Центр громадського здоров’я, який, своєю чергою, передасть їх у додаток «Дій вдома».

Якщо тест буде негативним, ви отримаєте відповідне повідомлення про можливість припинення самоізоляції через додаток «Дій вдома».
Оплатити тест можна тільки через інтернет-сторінку.
При здачі тесту необхідно заповнити роздруковану форму, завірену підписом особи, яка проходить тестування.
Зверніть увагу‼️Номер телефону, який необхідно вказати у формі, має співпадати із зазначеним вами при реєстрації у додатку «Дій вдома».
При найменшій помилці ви не зможете достроково припинити режим самоізоляції.

Можливість зробити тест безпосередньо в аеропоту дасть можливість тим, хто подорожує пришвидшити отримання дозволу на вихід з самоізоляції.

Тести можуть здавати усі бажаючі, не лише ті хто прилітають із «червоних» зон. Пасажири, які готуються відлітати з нашого аеропоту за кордон теж можуть звертатися до пунктів забору лабораторії. Більше інформації тут.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

57 + = 65