У Львові запрацює дитяча художня школа

Опубліковано:

Вже до кінця року у Львові на вул. Володимира Великого запрацює художня спеціалізована школа з виставковим залом. Це буде філія Львівської художньої школи імені Олекси Новаківського. Сьогодні сесія прийняла приміщення у комунальну власність – його місту безоплатно передав забудовник.

Як розповіла керівниця департаменту розвитку Львівської міської ради Наталія Бунда, ремонт у приміщеннях – а це 3 та 4 поверхи, своїм коштом зробив забудовник, тож місту залишається придбали меблі та обладнання. І вже до кінця року тут відкриють філіал художньої школи імені Олекси Новаківського, адже кількість охочих дітей навчатися саме у цій школі доволі велика – на одне місце претендує 3-4 дитини.

«У цих приміщеннях буде філіал художньої коли імені Олекси Новаківського, яка в нас зараз діє на вул. Глінки, 1а. Ця школа має багато відділів – образотворче мистецтво, графічний дизайн, скульптура. Це наша єдина муніципальна художня спеціалізована школа, і там є конкурс – 3-4 дитини на місце, тому виникла потреба розширення для неї території. Тому на Володимира Великого ми відкриваємо ще один філіал цієї школи», – зазначила Наталія Бунда.

Загальна площа приміщення – близько 1000 кв.м. На 3-му поверсі облаштують аудиторії для дітей, а на 4-му поверсі діятиме міський виставковий зал, де експонуватимуть не лише дитячі роботи, а й роботи львівських художників.

Львівська міська рада

Про Захід