У Львові зафіксували рекорд України: придбали й завезли з-за кордону 1263 генератори (Відео)

Опубліковано:

Зробили це за місяць, повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький. Він підкреслив, що в таких масштабах досі це не вдавалося ще нікому.

Закуповували та привозили генератори благодійний фонд Razom for Ukraine та фонд Nova Ukraine, за підтримки Львівської ОВА і Міжнародного штабу допомоги українцям. Кошти для придбання пристроїв жертвували жителі США та американські компанії.

Ідея проєкту виникла, коли poсійськi окупанти почали бити ракетами по об’єктах енергетичної інфраструктури України.

Як зазначив очільник Львівщини, від 20 грудня, коли оголошували старт встановлення рекорду, ставили за мету привезти 1001 генератор, але вдалося суттєво більше. Після усіх необхідних перевірок, рекорд офіційно зафіксували у Книзі світових рекордів.

«Закуплені генератори використовуватимуть у тих містах і селах нашої країни, де ситуація найскладніша. Зокрема, щоб подавати світло, тепло і зв’язок медзакладам, де рятують життя цивільних і військових, у пологових, пунктах обігріву, прихистках, на залізниці. Дякую усім людям доброї волі, які долучилися до того, щоб розвіяти тьму, в яку намагається занурити нас ворог. Дякую моторам проєкту – Ірині Бережницькій, Любові Шипович та Ганні Крисюк. У нас є головне багатство – Люди. З Людьми все під силу», – зазначив Максим Козицький.

Львівська ОВА

Про Захід