У Львові за два тижні майже сто переселенців отримали допомогу з пошуком роботи у Центрі підтримки

Опубліковано:

Два тижні у Львові на вул. Костя Левицького, 67 діє Міський центр підтримки вимушено переміщених осіб. Лише за цей час 97 людям допомогли з пошуком роботи, запропонувавши актуальні вакансії.

Загалом, за час дії Міського центру підтримки переселенців, з пошуком роботи допомогли понад 1500 людям (одна п’ята з них мають місце праці).

Зазначимо, у Центрі підтримки можна отримати допомогу й консультації фахівців із різних сфер життя: помешкання й соціальна підтримка, пошук роботи, освіта і дозвілля, медицина, відновлення документів, домашні улюбленці тощо. Фактично, центр підтримки, який раніше функціонував на вул. Князя Романа, трансформували у новий, більший центр, розширивши кількість послуг.

Нагадаємо, Центр підтримки працює за таким графіком: понеділок-четвер – з 9.00 до 18.00 год., п’ятниця – з 9.00 до 16.00 год. (без обідньої перерви).

Контакти: 0505554461, [email protected] 

Більше інформації для вимушено переміщених українців – на сайті ЛМР.

Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/society/social-sphere/292049-u-lvovi-za-dva-tyzhni-maizhe-sto-pereselentsiv-otrymaly-dopomohu-z-poshukom-roboty-u-tsentri-pidtrymky

Про Захід