У Львові затримують чоловіків з наркотиками

Опубліковано:

На вулиці Чукаріна патрульні помітили підозрілого 28-річного чоловіка, який помітно нервував та вдавав, що курить електронну сигарету, однак диму не було. Візуально оглянувши електронну цигарку, інспектори встановили, що вона пошкоджена. Усередині неї поліцейські виявили паперові згортки з невідомою речовиною.

Іншого підозрілого громадянина патрульні помітили на вулиці Яворницького. На вказівку інспекторів 43-річний львів‘янин вийняв з кишені паперовий згорток, у якому була подрібнена речовина зеленого кольору, рослинного походження.

Екіпаж роти ТОР, патрулюючи на вулиці Замарстинівській, помітили чоловіка, дії та рухи якого були підозрілі та не відповідали нормальній обстановці. Під час поверхневої перевірки в сумці 39-річного громадянина інспектори виявили два блістери таблеток та пластикову колбу з порошкоподібною речовиною білого кольору.

Ще одного чоловіка із забороненою речовиною патрульні виявили на перетині вулиць Трускавецька — Тролейбусна. 24-річний львів‘янин помітивши службовий автомобіль змінив напрямок руху та постійно оглядався. У нього інспектори виявили шприц із невідомою речовиною.

Патрулюючи на вулиці Чернівецькій, інспектори помітили чоловіка, який підозріло поводився. Під час поверхневої перевірки у 46-річного мешканця харківщини патрульні виявили металевий стакан із речовиною, ймовірно, наркотичної дії та три таблетки білого кольору, невідомого походження.

В усіх випадках патрульнi викликали на місце події слідчо-оперативну групу.

Про Захід