У Львові встановили перший протез сину захисника, який втратив руку (Фото)

Опубліковано:

Центр “Незламні” запустив напрямок дитячого протезування. Перший протез встановлюємо синові Захисника. Він втратив руку, коли допомагав мамі по господарству.

Дмитрові – 13 років. Він родом з Одещини. Після того, як батько пішов воювати, саме син став опорою для матері. Завжди допомагав їй по господарству, яке у них чималеньке. Одного дня, коли подрібнював їжу для худоби, Дмитро дуже близько підніс праву руку до січкарні. Край куртки зачепився за лезо. Руку дитина втратила в одну мить.

Нині протезисти Центру “Незламні” виготовляють для Дмитра міоелектричний протез. Керувати ним хлопець зможе за допомогою міодатчиків, які кріпляться до м’язів його руки. Хлопець вже спробував вперше, майже за рік, зігнути й розігнути праву руку і навіть взяти ручку.

Це лише проміжна примірка протеза. Далі до нього допасують кисть та закріплять усі датчики. Протез Дмитра – одного з найкращих виробників протезів у світі – німецької компанії “Ottobock”. Завдяки Мальтійській службі допомоги Центр має мобільну майстерню та комплектуючі до протезів.

Перше медичне об’єднання Львова

Про Захід