У Львові вручили нагороди родинам полеглих бійців

Опубліковано:

Прикордонники Андрій МІРОШНИКОВ та Ігор ЯСІНСЬКИЙ віддали свої життя захищаючи рідну землю від ворога.

Лейтенант Андрій МІРОШНИКОВ виконував бойове завдання в районі селища Терни, що на Сумщині. У ході бойового зіткнення він отримав вибухову травму та вогнепальне поранення. Побратими встигли евакуювати товариша. Майже десять днів лікарі у місті Дніпро боролися за життя прикордонника. На жаль, врятувати офіцера так і не вдалося.

Головний сержант Ігор ЯСІНСЬКИЙ загинув під час проведення рекогносцировки місцевості біля населеного пункту Старий Крим. Ворог з чотирьох танків та мінометної батареї вдарив по українських захисниках. У цьому бою Ігор прикривав маневр підрозділу та самовіддано стримував противника. В результаті чергового мінометного обстрілу він отримав смертельне поранення.

Указом Президента України, за особисту мужність і самовіддані дії виявлені у захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, героїв-прикордонників було нагороджено орденами «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). Вручив нагороди рідним загиблих захисників начальник Західного регіонального управління генерал-майор Віктор БАБЮК.

«Ми низько вклоняємося перед батьками та рідними наших побратимів. Їх подвиг назавжди залишиться в історії героїчного спротиву нашої держави. Попереду в нас ще багато жорсткої боротьби, важкої праці. Але ми знаємо, що переможемо! З нами Бог. За нами правда. З нами увесь цивілізований світ!» – зазначив Віктор БАБЮК.

Про Захід