Новини Західної України

У Львові відзначать шосту річницю Революції Гідності (Програма)

У четвер, 21 листопада, відбудуться урочистості з нагоди Дня Гідності та Свободи і шостої річниці початку Революції Гідності.

ПРОГРАМА

08.30 год – Покладання квітів та запалення лампадок на могилах борців за незалежність України на полі почесних поховань № 67 Личаківського кладовища. Проведення чину екуменічної панахиди на полі почесних поховань № 67 Личаківського кладовища

14.00 год – Церемоніал вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні: запалення лампадок керівництвом області та міста, громадськістю на Меморіалі пам’яті Героїв Небесної Сотні у м. Львові

15.00 год – Відзначення Дня Гідності та Свободи на площі біля пам’ятника Т. Шевченку

15.30 – 19.00 год – «Мій Майдан: учора, сьогодні, завтра». Акція Меморіального музею Гідності у м. Львові на площі перед колишнім кінотеатром «Дзвін». Презентація проекту «Мій Майдан»

16.00 год – Презентація мистецької інсталяції викладача Львівської національної академії мистецтв, художника Ігоря Мікули «Понад усе» на площі перед колишнім кінотеатром «Дзвін»

16.30 год – Відкриття виставки-флешмобу «Принеси фото з Майдану» на площі перед колишнім кінотеатром «Дзвін»

17.30 год – Листопад-2013 у фото і відео просто неба на площі перед колишнім кінотеатром «Дзвін»

20.00 год – Мистецька акція «Музика Майдану» на Меморіалі пам’яті Героїв Небесної Сотні у м. Львові (вул. Максима Кривоноса)

Пресслужба Львівської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + 6 =