У Львові відреставрували історичну браму на вул. Личаківській

Опубліковано:

У Львові відреставрували історичну дерев’яну браму будинку на вулиці Личаківській, 117, що поблизу храму св.апп.Петра і Павла. Над відновленням дверей фахівці працювали близько трьох місяців.

«Хоч це і зовнішні двері будинку, та виготовлені вони із сосни. Двері із цієї деревини мають доволі «м’яке» полотно, і за час експлуатації зазнали пошкоджень. Притворна планка була неавтентична, також втрачене засклення, ковані грати та інші декоративні елементи», – розповів майстер-реставратор Олександр Савчук.

Фахівці замінили пошкоджені ділянки дерев’яних полотен, встановили нове засклення, ручку та відновили втрачені елементи. Також виготовили нові грати, які за стилем відповідають історичному періоду дверей.

«Вартість реставраційних робіт – 63 000 грн. Внесок мешканців склав  18 900 грн, а решта суми – це кошти німецького фонду Ебергарда Шьока, який цього року підтримав нашу Програму співфінансування відновлення цінних елементів в історичних будинках», –  розповів директор ЛКП «Бюро спадщини» Павло Богайчик.

Львівська міська рада

Про Захід