У Львові відкрили виставку реквізитів фільму «Памфір»

Опубліковано:

Виставку «Памфірова Маланка. Кінолабораторія» відкрили сьогодні, 28 березня, у Муніципальному мистецькому центрі у Львові (вул. Стефаника, 11). Побачити унікальні експонати можна до 9 квітня.

Виставка складається з 4-х частин, які розповідають про роботу над українським фільмом «Памфір». Тут можна побачити реквізити, буковинські обрядові маски та костюми персонажів, розкадровки сцен кіно, а також фото зі знімального процесу і відео вирізаних сцен, які не увійшли у фільм. 

Директорка мистецького центру Ляна Мицько каже, що галерея не могла пропустити можливість показати «внутрішній світ» нового українського кіно. «У нас камерні та маленькі зали, тому було побудовано куратором ідею запросити Маланку додому. Це ніби домашній перегляд внутрішнього світу фільму. Вийшло затишно, і хочеться тут бути й пізнавати фільм більше», – зазначила Ляна Мицько. 

Додамо, що фільм «Памфір» режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука зараз збирає безліч глядачів у всіх кінотеатрах України. Премʼєра української кінострічки відбулася на Каннському кінофестивалі у травні 2022 року. Картину було відібрано до участі у програмах понад 40 кінофестивалів у 25 країнах світу.

Львівська міська рада

Про Захід