У Львові відкрили молодіжний центр

Опубліковано:

Молодіжний центр «Young Dovzhenko» запрацював сьогодні на Сихові у «Центрі Довженка», що за адресою просп. Червоної Калини, 81.

У цьому центрі проводитимуть лекції з відомими людьми, організовуватимуть книжкові та дебатні клуби, навчатимуть, як ефективно управляти проєктами, розбиратимуть, що таке соціальне підприємництво та що потрібно, аби ним займатись. Відвідувачі матимуть доступ до коворкінгу, що працюватиме при центрі. Окрім цього молодь навчатимуть, як писати гранти, щоб перемагати, та навіть проведуть конкурс на найкращий проєкт із фінансовою винагородою на його втілення.

«Головне завдання запуску нашого центру – це зміцнення згуртованості, національної солідарності та зменшення вразливості внутрішньо переміщеної молоді. Ми підготували цікаві заходи, про які будемо повідомляти у наших соцмережах, і кожен охочий зможе долучитися до тієї події, яка їй до вподоби», –  говорить координаторка центру Андріана Іванишин.

Схожі молодіжні центри для інтеграції вимушено переміщеної та місцевої молоді окрім Львівської області, відкриють також у Закарпатській, Івано-Франківській та Чернівецькій областях.

Львівська міська рада

Про Захід