У Львові відкриють виставку «Майже весна»

Опубліковано:

У львівській галереї «Зелена канапа» (вул. Вірменська, 7) відкривається виставка живописних робіт Сергія Декалюка «Майже весна». Роботи художника – полотна великих форматів, з плавними лініями, яскравими плямами, написані в експресивній манері. Вхід на виставку вільний.

На виставці художника зі Збаража відбудеться першопоказ живописних робіт створених протягом цього року.

«Щоразу, працюючи, я запевняв себе, що люди в моїй країні змінились, стали кращими, сильнішими, готовими на все заради перемоги. Твори, що створені протягом періоду, навантаженого важкими подіями, об’єднує віра в перемогу, у весну, котра неодмінно настане.

Було би нечесно з мого боку малювати війну, адже перебуваю у відносно спокійному місці і нічого страшнішого, крім сирен повітряної тривоги, на щастя, не чув. Поставив собі завдання створювати мінімум одну роботу в тиждень. В основі моєї абстрактної творчості є посилання до людей – бути вільними. На мою думку, кожен знає як це зробити – потрібно зректися «себе вчорашнього» і рухатись вперед», – розповідає художник.

Відкриття виставки Сергія Декалюка відбудеться 14 лютого о 17:00. Переглянути виставку можна буде до 12 березня з 12:00 до 19:00 в усі дні, крім понеділка.

Роботи, представлені на виставці, можна буде придбати: 10% з прибутку будуть  спрямовані на допомогу постраждалим від війни росії проти України.

Львівська міська рада

Про Захід