У Львові відкоригували вартість квитків для туристів на проїзд в електротранспорті

Опубліковано:

Виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення, відповідно до якого відкориговано вартість туристичних електронних абонементів на проїзд в електротранспорті.

Йдеться про півторагодинний, денний та триденний електронні квитки. Вартість місячної і тримісячної картки не змінюється. Також залишається незмінним право на безкоштовний проїзд для усіх пільгових категорій, відповідно до чинного законодавства України, а також пенсіонерів за віком, учнів шкіл та осіб з інвалідністю 3-ої групи.

Відповідно до прийнятого рішення:

— вартість півторагодинного електронного абонемента з можливістю пересадки трамвай — тролейбус для проїзду в електротранспорті м. Львова становитиме 8,00 грн.

— вартість денного електронного абонемента «трамвай-тролейбус» для проїзду в електротранспорті м. Львова становитиме 20,00 грн.

— вартість триденного електронного абонемента «трамвай-тролейбус» для проїзду в електротранспорті м. Львова становитиме 50 грн.

«Ці квитки можна придбати лише через електронні сервіси, ними, в основному, користуються туристи, зокрема триденним квитком», — відзначив Орест Олеськів, начальник управління транспорту ЛМР.

Натомість вартість місячної і тримісячної проїзної картки не змінюється. Вартість місячної картки залишається на рівні 160 грн, якщо абонемент купити в кіоску, та 150 грн при купівлі через сайт ЛКП «Львівелектротранс». Відповідно, придбавши місячний абонемент та здійснюючи по дві поїздки у будень (44 поїздки на місяць), вартість разового проїду становитиме 3 грн 60 коп. Водночас, якщо здійснювати 60 поїздок на місяць, маючи абонемент, вартість разового проїзду становитиме лише 2 грн 60 коп.

Також залишається незмінним право на безкоштовний проїзд для усіх пільгових категорій, відповідно до чинного законодавства України, а також пенсіонерів за віком, учнів шкіл та осіб з інвалідністю 3-ої групи.

Львівська міська рада

Про Захід