Проєкт міжнародної технічної допомоги реалізований за фінансування Європейського Союзу для покращення матеріально-технічної бази поліції Львівської області, запровадження у роботу правоохоронців технічних інновацій, можливості цілодобового оперативного контролю за оперативною ситуацією, швидкої обробки отриманої інформації, її аналізу, інтеграції та зберігання, а також – для кращого забезпечення прав людини у діяльності поліції.
Участь у конфкренції, яка відбулась сьогодні, 31 серпня, у новозбудованому приміщенні Центру швидкого реагування на злочини і події у Львові на вулиці Стрийській, взяли: перший заступник коменданта воєводської поліції в Жешуві Станіслав Секула, комендант міської поліції в Перемишлі Януш Кішка, начальник відділу державних закупівель та фондів розвитку поліції Жешува Адам Фуляж. Українську сторону представляли: начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Олександр Шляховський, голова Львівської військової обласної адміністрації Максим Козицький, в.о.голови Львівської обласної ради Юрій Холод, перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, ректор Львівського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Роман Благута, старший експерт Представництва у Львові Програми транскордонного співробітництва Василь Хім’як та експертка Національного органу Програми транскордонного співробітництва Діана Кодрова.
Проєкт міжнародної технічної допомоги “Створення системи швидкого реагування на злочини і події у Львові” був започаткований у 2019 році.
Учасникам конференції презентували Центр швидкого реагування на злочини та події у Львові, збудований у рамках Проєкту на вулиці Стрийській.
Розширено оптоволоконну комунікаційну мережу, завдяки чому Центр швидкого реагування об’єднаний з територіальними підрозділами поліції Львова. Це дало можливість інтегрувати в єдину систему дані з камер відеоспостереження міста. Для збереження отриманої інформації використовується потужний сервер.
У місті встановлено 100 комплексів камер відеоспостереження, які спеціально підібрані для забезпечення оперативних потреб, а також комплекси контролю за дорожнім рухом. Розгорнуто нову багатоканальну телекомунікаційну мережу для роботи оперативної лінії 102.
Правоохоронці забезпечені нагрудними відеокамерами та використовуватимуть спеціалізовані автомобілі, обладнані за найсучаснішими стандартами.
Національна поліція УкраїниЛьвівська обласна державна адміністрація