У Львові відбудеться «Нове органне відеошоу. Арво Пярт»

Опубліковано:

Органний зал у Львові широко відомий свіжими, унікальними проєктами та перформансами, і вже найближчими вихідними запрошує відвідати «Нове органне відеошоу. Арво Пярт» у виконанні органістки Надії Величко та режисера світла Євгена Червоного. Синкретичність, як поєднання кількох видів мистецтва, використовувалась з прадавніх часів. Тож у глядачів буде унікальна нагода відчути красу поєднання музики та світла 20 вересня о 20.00 год.

В програмі шоу поєднуються кілька світів: світла музика ангелів Арво Пярта та інший, темний вимір Альфреда Шнітке. Як зазначає солістка: «Концерт супроводжуватиме широка градація музичних емоцій. Музика Шнітке є складною не лише для слухача, але і для виконавця, водночас музика Арво Пярта вражає своєю прозорістю та ніжністю».

Музика ангелів Арво Пярта несе у собі також глибокий філософський сенс. Цей композитор є живою легендою — він створив неповторний стиль, який ще інколи називають «сакральним мінімалізмом». Неповторна музика і простота автора, яка підкреслюється вишуканістю гармоній в повній мірі перенесуть вас в інший світ — світ мистецтва.

Музика, що народжує нові сенси, створює загальне враження та приємний післясмак. Безмежний звуковий простір і політ вашої фантазії на стінах Органного залу.

Про Захід