У Львові від сьогодні нова вартість проїзду в електротранспорті

Опубліковано:

Відповідно до рішення виконавчого комітету «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському електричному транспорті», відсьогодні, 15 січня, в дію вступає відкоригований тариф разової поїздки в трамваях та тролейбусах. Як повідомили у ЛКП «Львівелектротранс», невикористані старі квитки можна обміняти з доплатою у відділі зборів підприємства, що на вул. Сахарова 2, з 15 до 22 січня 2020 року.

Нагадаємо, від сьогодні вартість разової поїздки в трамваях та тролейбусах становить:

  • якщо квиток придбаний у кіоску чи через електронні додатки (QR-коди приват 24, SMS квитки, Bluetooth квитки, термінал;
  • самообслуговування EasyPay): звичайний — 6 грн, пільговий — 3 грн.;
  • якщо квиток придбаний у водія: звичайний — 7 грн, пільговий — 3 грн 50 коп.;
  • ціна квитка для перевезення багажу — 7 грн.

Вартість 30-денної проїзної картки не змінюється — 160 грн. Відповідно, придбавши місячний абонемент та здійснюючи по дві поїздки у будень (44 поїздки на місяць), вартість разового проїзду становитиме 3 грн 60 коп. Водночас, якщо здійснювати 60 поїздок на місяць, маючи абонемент, вартість разового проїзду становитиме лише 2 грн 60 коп.

Придбати 30-денний проїзний абонемент можна в кіосках із пресою, за допомогою додатку Приват24 та на сайті продажу квитків. Вартість 30-денного проїзного на сайті — 150 грн (дійсній при наявності документу, що засвідчує особу).

Перелік категорій, що мають право пільгового проїзду, не змінюється. Усі особи, які мають право, відповідно до чинного законодавства України, на безкоштовний проїзд, а також пенсіонери за віком, учні шкіл та особи з інвалідністю 3-ої групи, продовжуватимуть їздити безкоштовно у трамваях і тролейбусах Львова.

До слова, також змінюється розмір штрафу за безквитковий проїзд, що відтепер становитиме 120 грн.

Львівська міська рада

Про Захід