У Львові учні безкоштовно користуватимуться громадським транспортом

Опубліковано:

ЛКП «Львівавтодор» нагадує: всі учні, які відвідують навчальні заклади на території Львівської громади та отримають транспортну картку «ЛеоКарт», зможуть їздити у міському громадському транспорті, що курсує в межах Львівської МТГ, безоплатно та без обмежень протягом усього року, зокрема й під час літніх канікул.

Учні, які мають пільги на проїзд у громадському транспорті, відповідно до Законів України, також їздять у громадському транспортні без жодних обмежень.

«Термін дії права пільгового проїзду за карткою «ЛеоКарт» для учнів обмежується періодом навчання. Після завершення навчання в школі та вступу у виш необхідно буде виготовити студентську транспортну картку, оскільки «учень» та «студент» – це дві різні пільгові категорії.

Важливо: учні 8-11 класів, які отримали чи ще отримають свої «ЛеоКарт», після вступу до вишу зможуть перепрограмувати їх на студентські картки. Для цього необхідно буде звернутися в Центр обслуговування пасажирів», – зазначили у ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, подати документи на виготовлення  учнівської транспортної картки можна централізовано через навчальний заклад, через Портал мешканця або у Центрі обслуговування пасажирів (вул. Горбачевського, 10). Для додаткової інформації або ж для попереднього запису до Центру обслуговування пасажирів працює номер гарячої лінії ЛеоКарт 0800 303 007.

Учням, які мають 100% пільгу на проїзд у громадському транспорті, оплачувати вартість транспортної картки – 60 грн – не потрібно. До пакету необхідних документів дітям необхідно додати посвідчення пільговика. Йдеться про дітей з багатодітних сімей, дітей з інвалідністю, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю внаслідок аварії на ЧАЕС, осіб з інвалідністю по зору або з ураженням ОРА та осіб з інвалідністю з дитинства, в яких один із батьків загинув (пропав безвісти) під час проходження військової служби.

Учням загальної категорії до пакету необхідних документів потрібно долучити чек про оплату вартості транспортної картки.

Довідка

Оригінали документів, які потрібно надати представнику навчального закладу для отримання «ЛеоКарти» учням загальної категорії

Львівська міська рада

Про Захід