У Львові та Карпатах пройде шосейна велогонка TOUR de ONUR

Опубліковано:

30 вересня – 3 жовтня в Карпатах та Львові відбудеться аматорська шосейна велогонка TOUR de ONUR 2021. «Це твоя дорога!» — гасло, яке цьогоріч вже вдруге об’єднає сотні гонщиків-любителів зі всієї України та Європи. Велогонка, яка триватиме 4 дні, цього року збере понад 300 спортсменів-аматорів із України, Туреччини, Білорусі та Молдови.


Завантажити фото

TOUR de ONUR 2021 — одна з найочікуваніших гонок в Україні, адже всі слоти на участь в ній розкупили протягом 6 год.

«Велосипед — символ якісних доріг. Упевнені, що розвиваючи велоінфраструктуру і підтримуючи молодих активних людей, наша компанія розвиває й усю країну», – каже Емре Караахметоглу, генеральний координатор Onur Group Ukraine.

«Цього року ми збільшили масштаб нашої події, адже маємо у планах організовувати в Україні єдину справжню багатоденну гонку, де протягом тижня учасники зможуть сповна пережити досвід, як у професійних спортсменів на Tour de France», – наголошують Марта Захарова та Анатолій Сосницький, співзасновники West Road Cycling.

Цьогоріч захід триватиме 4 дні, а останній день відбудеться у Львові.

У області та місті будуть частково чи повністю перекриті дороги:

30.09.21

Перекриття руху Тустань-Східниця-Урич-Підгородці-Крушельниця-Корчин з 13:30 – 17:00

01.10.21

Обмеження руху з 11:30 – 16:00

З бази Західного реабілітаційно-спортивного центру – Бориня – Нижнє Висоцьке – розворот в селі Матків (перед виїздом на трасу М06) – Бориня – Турка – розворот в селі Явора біля готелю “Чертур” – Фініш на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру.

02.10.21

Обмеження Руху від станції Ставне ( Закарпатська область ) – Луг – Волосянка – Ужок і до Західного реабілітаційно-спортивного центру Сянки.

09:30 – 16:00

03.10.21

Повне перекриття руху з 08:30 – 14:00

Проспект Чорновола від перехрестя з вулицею Зерновою до кільця на проспекті Чорновола ( Макдональдс ) в обидві сторони. 

Львівська міська рада

Про Захід