У Львові стартував перший в Україні ярмарок молодіжного підприємництва

Опубліковано:

Сьогодні у Стрийському парку у Львові стартував JUNIOR EXPO 2023.

Упродовж дня жителі Львова та області можуть придбати бенто-тортики, швидкочай, прикраси з натурального каміння, косметички, екоблокноти з ароматизованими сторінками, шопери, наноліхтарики, портативні турбо-печі і ще багато інших цікавих й потрібних речей.

Їх створили понад 300 учнів, які вчаться у закладах професійно-технічної освіти Львівської та Чернівецької областей. Вони перші в Україні, хто взяв участь у навчальній програмі «Компанія» від Junior Achievement Ukraine. В межах навчання вони започаткували 44 учнівські компанії!

«Я дякую громадській організації Junior Achievement Україна, яка у співпраці з Департамент освіти і науки Львівської ОДА
та професійно-технічними училищами Львівщини і Буковини створює для нашої молоді можливість вже під час навчання не лише виробляти продукцію, а й презентувати та продавати її.

Чим раніше такий спосіб навчання стане Всеукраїнською нормою, тим більше підприємливих людей буде у нашій державі, тим більше буде робочих місць з гідними зарплатами. Тим швидше ми відновимо та виведемо на новий рівень нашу економіку.

Вітаю усіх учнів та викладачів з цим важливим кроком. Дякую нашим партнерам. Бажаю, щоб цей проєкт якнайшвидше охопив всі області нашої держави. Запрошую вас не пропустити цю гарну подію, яка триватиме до 17:00», – зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Львівська ОВА

Про Захід