У Львові Шевченківський гай запрошує до музичного клубу «СпівРозмова»

Опубліковано:

Музей народної архітектури та побуду запрошує до музичного клубу «СпівРозмова». Від початку літа тут практикують українську мову, співаючи народних пісень. Зустрічі відбуваються щосереди з 14:00 до 15:30 у приміщенні школи зі с. Бусовисько (навпроти церкви зі с. Кривка).

«Ці заняття орієнтовані на тих дорослих, які зараз переходять з російської на українську, в першу чергу – внутрішньо переміщених осіб. Зараз у нашому гуртку вже чимало постійних гостей: як місцевих, так і українців зі сходу і півдня. Наші гуртківці кажуть, що вчити українську співаючи не лише легше, ніж на звичайних заняттях, але ще й значно поліпшує настрій, як своєрідна музикотерапія», – розповідають в музеї.

На зустрічах «СпівРозмови» учасники клубу неформально спілкуються, співають і знайомляться з українською культурою, традиціями та фольклором.

Кураторка проєкту – Анна Черноус, етномузикологиня.

Зустрічі музичного клубу «СпівРозмова» відбуваються щосереди впродовж літа, з 14:00 до 15:30 у приміщенні школи зі с. Бусовисько (навпроти церкви зі с. Кривка).

Довідка

Шевченківський гай (народна назва) є знаковою культурною установою: він є історичним центром відродження національних традицій, улюбленим місцем дозвілля львів’ян та обов’язковою складовою більшости всеукраїнських та європейських туристичних маршрутів. Від часу офіційного заснування і дотепер музей зберігає, досліджує і популяризує культуру, народну архітектуру та давній побут усієї Західної України. За цей період сформовано фондову збірку з понад 21 тисячі предметів та зібрано 110 великих архітектурних об’єктів, серед яких є унікальна і найбільша у Європі колекція сакральних споруд. До процесу збереження культурної спадщини свого часу долучалися визначні особистості: Андрей та Климентій Шептицькі, Михайло Драган, Іларіон Свенціцький, Олександр Бодревич-Буць, Архип Данилюк та багато інших.

Львівська міська рада

Про Захід