Новини Західної України

У Львові розвиватимуть креативні індустрії

Мережа молодіжних просторів ТВОРИ! розширюється не тільки кількісно, а й якісно. Уже в другій половині 2021 року команда готова відкрити третій муніципальний фізичний простір мережі.

Як повідомляє пресслужба ТВОРИ!, раніше заснована школа соціального дизайну PixLab, яка була активним партнером MoloDvizhCenter. Lviv (Чайковського, 31) та OpenLab (Червоної Калини, 56), стає повноцінною частиною ТВОРИ! і перетворюється на фізичний простір дизайну і медіа — комунальну установу «Львівський міський молодіжний центр».

Цілих 325 квадратів розвитку креативних індустрій та створення якісного контенту знаходитимуться на вул. Городоцькій, 285. У просторі – два поверхи, на яких компактно розмістяться класна кімната для занять, простора коворкінг-зона, затишна кухня, обладнана необхідною технікою студія та кабінет для команди. Наразі у приміщенні активно тривають ремонтні роботи, а дизайнерський проєкт, який ви можете побачити на фото нижче, уже чекає своєї реалізації. Окрім внутрішніх ремонтів, команда працює і над облагородженням прибудинкової території.

У майбутнього молодіжного центру є кілька пікселів, на яких буде зосереджена увага:

PixLab – соціальна школа дизайну: курси, воркшопи, майстер-класи, лекції тощо;
PixMedia — майданчик для створення якісного українського Youtube-продукту;
PixStudio — студія дизайну, яка дасть змогу молоді реалізовувати свої ідеї.
Відкриття центру планують цього року, проте контентна діяльність уже дає свої результати. Серед запланованих подій — анонсована школа фотографії та воркшопи у різних напрямках сфери дизайну.

За детальнішою інформацією можна звертатись до Юлії Мартинюк, керівниці відділу піару мережі молодіжних просторів ТВОРИ!

Львівська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + 2 =